Catalina Aruca

14. březen 2011 | 19.12 |

Život Cataliny

Catalina Aruca je služebná mexického původu v motelu, kde Earl a jeho bratr Randy bydlí. Do Ameriky vstoupila ilegálně 1.  ledna 2000. Její příjmení nebylo v seriálu nikdy řečeno. Bylo zveřejněno až ve speciálním díle "Bad Karma", který byl na DVD jako bonus. Její matka je mrtvá (podle jejich slov to bylo kdo z koho), otec taky (zabil ho její bratr) a má ještě i další bratry, z nichž některé od poslední záplavy nikdo neviděl. V jednom díle se zmínila, že také někoho zabila, ale hned to zamluvila.

Kromě hotelu pracovala měsíc taky jako tanečnice v Club Chubby. Při jednom vystoupení se to jednomu divákovi tak líbilo, až dostal infarkt a umřel. Tak si dala slib, že už nikdy nebude tančit. Později se ale ukázalo, že ten mrtvý muž byl majitel manufaktury pro přistěhovalce a jeho smrtí se tam zlepšily pracovní podmínky. Proto zase začala občas tančit. Mezi ní a Joy panuje nenávist. Obě se nemají rády už od prvního dne, kdy se viděli. Přesto ale Catalina pomohla dostat Joy z vězení. Catalina má strach z hadů a únosů.

Svatba

Do Cataliny se zamiloval Randy hned první den, co jí viděl. Ve druhé řadě byla Catalina deportována ze země. Earl s Randym si pro ni jedou. Randy si ji nakonec vezme, díky čemuž dostane zelenou kartu a může se vrátit legálně do USA. Nyní má tedy jméno Catalina Hickey.

catalina-aruca-nadine-velazque

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře