Criss Angel

29. duben 2011 | 15.17 |
› 

Christopher Nicholas Sarantakos (* 19. prosince 1967, East Meadow, New York, USA), vystupující pod uměleckým jménem Criss Angel, je americký kouzelník, iluzionista, hudebník, eskapolog a kaskadér řeckého původu. Je známý hlavně díky své vlastní televizní show Criss Angel Mindfreak.

Mimochodem má rád Mexiko.

criss-angelcriss-angel-20080425-404250criss_angel_mindfreak

Ačkoliv Angela bylo možno spatřit s jeho ženou v 6. epizodě první sezóny (2005) při představení iluze uhoření zaživa, nebyla uváděna jako jeho žena. Raději byla uváděna jako jeho přítelkyně. Během rozvodového procesu právník jeho manželky, Joanne Sarantakos, prohlásil, že jejich svazek byl kvůli jeho kariéře záměrně utajován.V listopadu 2008, Angel začal chodit s přítelkyní Hugha Hefnera Holly Madisonovou.

Stal se tvůrcem A&E Network show Criss Angel Mindfreak. Sezóny 1 a 2 byly nafilmovány v Aladdinovi v Planet Hollywood v Las Vegas, sezóna 3 pak v hotelu Luxor. V premiéře 20. července, 2005, ilusionista předvedl krom jiného chůzi po vodě, levitaci nad hotelem Luxor, létání mezi dvěma budovami, zmizení auta Lamborghini, přežití v krabici při její explozi, nechal se přeříznout v půlce svého těla při plné účasti diváků a nechal se přejet parním válcem, když ležel břichem dolů na skle. Taktéž v sezóně 3 se proslavil skokem z jedoucího auta. Tehdy se ovšem zranil a zastavil produkci na 3 týdny.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře