Geek

3. únor 2013 | 19.09 | rubrika: Novinky

Chtěl bych Vás poprosit o pomoc při rozvíjení kamarádovy stránky. Pokud já vím, tak je aktivní (v přidávnání příspěvků) a myslím, že chcstá i nějaké soutěže o hry nebo tak něco, tak buďte tak hodí a dejte mu like na Geek - CZ.SK. Moc děkuji (i za něj) za pomoc :).

76312_325729884205168_16788264

komentáře (1) | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

VC Malajsie-Sergio Pérez dojel druhý

25. březen 2012 | 13.28 | rubrika: Novinky

MexicoDnes dopoledne se jela Velká cena Malajsie,které se zůčastnil i Mexičan Sergio Pérez, který se umístil na skvělém druhém místě hned za Fernardem Alonsem, se kterým celý závod skvěle soupeřil.Na začátku startoval na devátém místě, ale během chvíle se mu podařilo dostat se na druhou pozici za již zmiňovaného Fernarda Alonsa, za kterým po velkou část závodu jel.Poté okolo 40 kola se mu konečně podařilo Fernanda Alonsa předjet a díky tomu se dostal na první místo.Jenomže tam moc dlouho navydržel, protože na začátku závodu pršelo a on měl stále pneumatiky do deště a tak musel zajet do boxu a poté ho Alonso předjel.V 47 kole se mu dokonce podařilo mít nejlepší čas kola, ale to stejně moc nepomohlo.Jenže poté okolo 50 kola se mu podařilo sthovat náskok i pod jednu sekundu a to také díky DRS.Jenomže poté v 50 kole byl moc horlivý a v zatáčce to přehnal s rychlostí a tím dostal Alonso opět náskok přes 5 sekund.Serchio stále náskok stahoval, ale stejně nakonec dojel druhý, ale myslím si že kdyby jeli ještě pár kol, tak by už asi Alonsa předjel.Ale hlavní je, že dojel Sergio druhý, což je pro jeho stáj skvelý výsledek.Snad se mu tak bude dařit i nadále.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

Vysvedčení

31. leden 2012 | 14.33 | rubrika: Novinky

Jak asi všichni víte,dnes se ve školách rozdávalo pololetní vysvědčení.Doufám v to,že se vám vysvědčení vydařilo,a že těm,kterým ne tak ti si to snad napraví ve druhém pololetí.Jestli máš zájem tak se můžeš do komentářů pochlubit tím jaké jsi dostal známky a nebo co jsi za vysvědčení dostal (teda kromě těch facek).

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x) | přečteno: 4x

Zemřel Václav Havel

18. prosinec 2011 | 12.31 | rubrika: Novinky

Ve věku 75 let zemřel prezident, spisovatel a dramatik Václav Havel. Měl dlouhodobé zdravotní problémy a v posledním půlroce opakovaně rušil svůj program.

Václav Havel zemřel v neděli ráno ve spánku, řekla ČTK exprezidentova tajemnice Sabina Tančevová.

Naposledy Havel na veřejnosti vystoupil počátkem týdne při návštěvě tibetského duchovního dalajlámy v Praze.

Havel se narodil 5. října. Politik, dramatik a spisovatel je jedním ze symbolů pádu komunismu a ve světě je znám jako bojovník za lidská práva. V posledních měsících se společenského života víceméně stranil, protože byl zesláblý a obtížně se zotavoval po březnovém zánětu dýchacích cest.

Uplynulé týdny odpočíval na chalupě v Hrádečku u Trutnova.

15. listopad 2011 | 22.34 | rubrika: Novinky

Je to tak Česká republika postoupila zaslouženě na Euro 2012.Zápas sice skončil 0:1 pro nás,ale byli tam také zajímavé šance.První půlka stejně jako druhá byla plná emocí a faulů,padlo několik žlutých karet,hlavně na straně Černé hory.Větší převahu však měli již od začátku černohorští a dostali se také do několika šancí,které naštěstí pro nás neproměnili.Velikou šanci měli například když útočník stál sám před bránou a naštěstí se střelou z otočky netrefil.Poté také kdy stál znovu útočící hráč před bránou a hlavou dva metry před branou přeloboval branku.Učinić se dokonce dostal k dvoum střelám asi z 1,5 metru,ale ty Golman Čech pohotově vychytal.Ale pak se vše obrátilo a v 81 minutě Petr Jiráček prokličkoval mezi čtyřmi černohorskými obránci a dal gol.Tím už bylo vše rozhodnuto,protože by museli černohorští dát 4 goly a to by se jim asi během 9 minut nepodařilo.Stadión domácích sice nebyl zrovna ten z nejlepších a byla také zima,ale i přesto si našlo mnoho čských fanoušků cestu na stadió,aby povzbudili naše hochy a to se jim asi také povedlo.Takže teď už budeme pouze čekat na léto až začne společně s námi EURO 2012.MJF♣

Dejan Damjanovič (vlevo) a Nikola Drinčič stíhají českého reprezentanta Jaroslava Plašila v odvetě baráže o postup na Euro 2012.

Plzeň vs. Barcelona-4-0-Messi Hattrick

1. listopad 2011 | 22.53 | rubrika: Novinky

Plzen vs barcelona-mjfZačátek zápasu začínal velmi slibně.Hned na začátku se dostal do velké šance Petržela,který běžel sám na Valdése,jenže se mu ho nepodařilo prostřelit a trefil ho rovnou do rukou.Poté se to ale zhoršilo a začali v zápase hrát roli také emoce.Do velké šance se dostal také na druhé straně (kdo jiný) než Lionel Messi,jenže ten byl ve velkém vápně faulován slovenským hráčem Češovským,a ten si zároveň i s penaltou vysloužil také červenou kartu.Karta byla podle mě udělená neprávem,sice penalta měla byt,ale ta červená karta byla za neúmyslný faul.Od té doby hrála Plzeň pouze s desíti hráči.Messi penaltu proměnil lehkou střelou do leveho dolního rohu Pavlíkovy brány.Messi a ne jenom on měli poté ještě několik dalších šanci,ale naštěstí žádnou z nich neproměnili.Až půl minuty před koncem nastavení a první poloviny se opět Messi ukázal jako nejlepší hráč planety a dal druhý gol,ale tentokrat na druhou stranu než byl ten minulí,střela jen těsně proletěla pod rukou plzeňského golmana.V druhé polovině dostal na začátku Limberský žlutou kartu,ale poté si to chtěl napravit centrem,který dal na Petrželu,jenže ten netrefil branu jen o kousek a míč skončil v boční síti.Šanci dostali i na druhé straně kdy Thiago po Messiho centru trefil hlavičkou břevno.Poté asi od sedmdesáté minuty začala Barcelona hrát více defensivně,ale i přesto se podařilo Fabregasovi uniknout "spící" obraně a dal hlavičkou gol,při které se míč odrazil od země a přeloboval golmana Pavlíka.Velkou roli hrály také emoce,hlavně protože rozhodčí odpískal několik zákroků špatně,a poté dostal Horvát žlutou kartu za to že se hádal s rozhodčím,stejně jako Pavlíček když ze vzteku po třetím gole vyhodil míč nejspíše po rozhodčím a dostal také žlutou kartu.Poté měl ještě Sanchez asi dvě šance,ale naštěstí je neproměnil.Ale to už v konci nastavení jako minule střelil další gol opět Lionel Messi po krásné přihrávce patičkou od Piqueho,kdy udělal nádhernou kličku a vstřelil konečný gol na 4-0.

plzen vs barcelona

FC Viktoria Plzeň-FC Kodaň 2:1

24. srpen 2011 | 23.16 | rubrika: Novinky

Jak už název napověděl Viktoria Plzeň porazila Kodaň 2:1 a tím si zasloužia postup do ligy mistrů.Po zítřejším slosování bude jisté se kterýmy týmy se utká,Plzeň by mohla na razit i na takové týmy jako jsou Barcelona,Chelsea,Real Madrid a podobně...Zápas začal zajímavě a Viktoria měla celkem převahu,ale poté se to obrátilo a Viktoria inkasovala gol od Kodaně,konkrétně ve 27 minutě od Bolañose,který byl později vystřídán.Tento stav vydržel až do 61 minuty,ve které skóroval již konečně Plzeňský hráč Ďuriš,který sklepl skvělý centr od Jiráčka rovnou k boku brány,kde už neměl kodaňský golman šanci.Poté se hrálo celkem agresivně a padlo i několik žlutých karet(v celém zápase asi okolo 5) a bylo také hodně šancí.Ale nakonec se povedlo Plzni dostat se do vedení a konečného skóre 2:1 po golu v 90 minutě od Slovenského hráče Marka Bakoše.Tímto vítěztvím a postupem si Plzeň vydělala 220 miliónů korun.Doufejme že se bude takhle Plzni dařit i v dalších zápasech,aby u nás fotbal postoupil na vyšší úrověn ve kvalitě a také popularitě,třeba budeme hrát jednou fotbal tak kvalitně jako teď hrajeme hokej.MJF♣

viktoria plzeň kodaň

Petra Kvitová,vítězka Wimbledonu

2. červenec 2011 | 17.00 | rubrika: Novinky

Je to tak Petra Kvitová porazila Marii Sharapovou 2-0 což je skvělí výsledek.Tímto vítěztvím se stává po 13 letech první Češkou,která Wimbledon vyhrála.První set se jí velmi vydařil vyhrála 6-3 a to jí určitě pomohlo psychicky a dodalo sebevědomí.Maria Sharapová udělala v zápase hodně dvojchyb asi okolo 8 plus mínus a to jí zase sebevědomí ubralo.Druhý set vyhrála 6-4 a poslední míček zakončila esem a to bylo krásné vítěztví,díky kterému se zapsala na tabuli vítězů.Zápas byl napínavý a plný emocí,myslel jsem si že to Petra bude mít těžší,ale jsem rád že jsem se mýlil.Petra zapas odehrála skvěle a také úžasně reprezentovala ČR v tenise(je skvělé vidět že ČR,i přesto že je tak malá země,že má tolik nadaných sportovců a že je dobrá ve většíně sportů ať je to hokej,tenis,florball,krasobruslení,inline hokej,lyžování atd...Jen je šoda že nejsme tak dobří i ve fotbale).Doufejme,že bude takhle dobře hrát i nadále.MJF♣

wimbledon 2011 02

Mexiko-USA finále Gold Cupu 4:2

26. červen 2011 | 13.15 | rubrika: Novinky

mexicka vlajkaOpožděně píšu,že Mexiko na Gold Cupu(Mistrovství Severní Ameriky)porazilo USA 4:2,což je vinikající.Byly nádherné goly a hlavně ten poslední mexický,který dal po krásných kličkách Giovanni Dos Santos.Na začátku mělo na vrch USA o dva goly,ale pak se Mexiko vzpamatovalo a nasázelo USA 4 goly a tím vyhrálo.Takže Mexiko se může(zároveň i se mnou) radovat z vítěztví a zlaté medaile:).MJF♣

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 3 (2x)