Joy Turner

12. březen 2011 | 19.13 |

Život Joy

V roce 1999 byla Joy Darville v jiném stavu a svobodná. V Krabí boudě viděla Earla a s kamarádkami na něj udělali past. Opili ho, jeli do Las Vegas, tam ještě než Earl vystřízlivěl, proběhla svatba a byla Joy Hickey. Otce dítěte si nepamatovala, jen věděla, že jezdil s autem Ford. Proto pojmenovali dítě Dodge. V té době si našla Joy milence Darnella, který pracoval v Krabí boudě, a otěhotněla s ním. Earl myslel, že to bude jeho dítě, a když při narození viděl, že má tmavou pleť, tak mu to nevadilo a pojmenoval ho Earl Jr. A dokonce před rodiči Joy předstírali, že je jejich. V roce 2005, kdy ležel Earl v nemocnici, tak se s ním rozvedla a vzala si Darnella Turnera. Od tohoto okamžiku je Joy Turner.

V té době Joy věřila, že má nárok na Earlův majetek, pokud zemře. Proto se ho pokoušela všemi možnými způsoby zabít. Nechala toho, až jí Earl řekl o nově sepsané závěti. Nicméně i pak mu ještě udělala pár naschválů, kdy mu posprejovala auto, nebo uspořádala svou svatbu v den Earlových narozenin, na kterou pozvala všechny jeho známé.

Soud

Joy si vydělává peníze legálně ve svém kosmetickém salónu, ale taky nelegálně kradením různého zboží a podvody. Za krádež dodávky byla odsouzena, protože to byl již 3 její přestupek proti zákonu (v minulosti ještě padělání peněz a napadení policejního důstojníka). Na kauci byla propuštěna z vězení, ale její případ se dále řeší. Od té doby již nesmí krást. Našla si právníka a připravuje se na soud. Kvůli tomu musí jít na kurz sebeovládání a pak taky začít brát prášky na uklidnění. Má velmi ráda svoje děti i manžela Darnella.
 

joy-turner-jaime-pressly

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře