FC Viktoria Plzeň-FC Kodaň 2:1

24. srpen 2011 | 23.16 |

Jak už název napověděl Viktoria Plzeň porazila Kodaň 2:1 a tím si zasloužia postup do ligy mistrů.Po zítřejším slosování bude jisté se kterýmy týmy se utká,Plzeň by mohla na razit i na takové týmy jako jsou Barcelona,Chelsea,Real Madrid a podobně...Zápas začal zajímavě a Viktoria měla celkem převahu,ale poté se to obrátilo a Viktoria inkasovala gol od Kodaně,konkrétně ve 27 minutě od Bolañose,který byl později vystřídán.Tento stav vydržel až do 61 minuty,ve které skóroval již konečně Plzeňský hráč Ďuriš,který sklepl skvělý centr od Jiráčka rovnou k boku brány,kde už neměl kodaňský golman šanci.Poté se hrálo celkem agresivně a padlo i několik žlutých karet(v celém zápase asi okolo 5) a bylo také hodně šancí.Ale nakonec se povedlo Plzni dostat se do vedení a konečného skóre 2:1 po golu v 90 minutě od Slovenského hráče Marka Bakoše.Tímto vítěztvím a postupem si Plzeň vydělala 220 miliónů korun.Doufejme že se bude takhle Plzni dařit i v dalších zápasech,aby u nás fotbal postoupil na vyšší úrověn ve kvalitě a také popularitě,třeba budeme hrát jednou fotbal tak kvalitně jako teď hrajeme hokej.MJF♣