Samsung I9100 Galaxy S II

26. září 2011 | 15.02 |
› 

Samsung I9100 Galaxy S II je podle mě velmi hezký a také kvalitní mobil má mnoho funkcí které se budou určitě hodit(video dole).

Samsung I9100 Galaxy S II

TECHNICKÉ VLASTNOSTI:

Úhlopříčka displeje (palce) ("): 4,3
Typ displeje: barevný
Rozlišení displeje (bodů): 800 x 480
Počet barev displeje: 16,7 miliónů
Počet displejů: 1
Dual SIM - telefon na dvě SIM karty: NE
Konstrukce telefonu: dotykový; klasický
Systém telefonu: Android
Podporované paměťové karty (typ karty): microSD
GPS: ANO
Podpora 3G (UMTS, WCDMA): ANO
Bluetooth: ANO
IrDa infraport: NE
GPRS: ANO
EDGE: ANO
Integrovaná Wi-Fi: ANO
Integrovaný blesk/přisvětlení: ANO
Automatické ostření: ANO
Kapacita aku (mAh): 1650
Pohotovostní doba (hod.): 610
MP3 přehrávač: ANO
Typy zpráv: EMAIL; MMS
MP3/WMA/AAC vyzvánění: ANO
USB port: Ano
Hlasité handsfree: ANO
Internetový prohlížeč: ANO
Java: ANO
Kalkulačka: ANO
Hry: ANO
FM rádio: ANO

4,3" dotykový SUPER AMOLED displej
Výkonný dvoujádrový 1,2 GHz procesor
8 MPx fotoaprát s LED bleskem a nahráváním HD videa
Velice subtilní tělo přístroje - 8,49 mm

4,3" SUPER AMOLED Plus
Vyjádřete své oblíbené barvy! Tento brilantní displej přináší největší paletu barev, vysoký kontrastní poměr a nejlepší ostrost obrazu. Převratné zkrácení doby odezvy videa umožňuje přehrávání videa bez rozmazání pohybu. Nová technologie displeje využívá méně místa a méně energie, díky čemuž má o 18% nižší spotřebu než předchozí displej. Získáte tak jeden z nejtenčích inteligentních telefonů s nejdelší výdrží baterie.
- Skutečná velikost je 4,27"

Brilantní výkon
Chcete vidět, jak se nemožné stane skutečností? Dvoujádrový aplikační procesor Samsung je mimořádně pohotovou odpovědí na mobilní výkon. Poskytuje možnost rychlého přepínání mezi více úlohami, okamžité načítání webových stránek, mimořádně rychlou odezvu, elegantnější uživatelské rozhraní, bleskurychlé úpravy obrázků a hraní her s vysokým výkonem. Díky svým schopnostem nepřekonatelně rychlého kódování a dekódování, které podporují přehrávání a nahrávání videa ve všech formátech (rozlišení 1080p, 30 snímků za sekundu), vyniká mezi ostatními dvoujádrovými procesory. Standard HSPA s mimořádně rychlým bezdrátovým připojením 21 Mb/s přináší novou úroveň bezproblémového sledování videa a poslechu hudby prostřednictvím sítě. Výjimečné počítačové schopnosti, výjimečný výkon.

Design s tloušťkou jen 8,49 mm
Slovu "tenký" jsme dali nový význam. Telefon Samsung GALAXY S II je se svoji mimořádnou tloušťkou jen 8,49 mm, luxusním designem a pohodlným uchopením špičkou ve své třídě. Je jedním z nejtenčích inteligentních telefonů.

Disponuje také designem HyperSkin, který přináší prémiový kovový vzhled s krytem baterie, na kterém nezůstávají otisky prstů a který vám jen tak lehce nevyklouzne z ruky.

Rozpoznávání a překlad hlasu
Začněte používat svůj hlas. Stačí dvakrát klepnout na tlačítko domovské stránky a můžete svůj telefon Samsung GALAXY S II ovládat několika zvolenými slovy. Převezměte kontrolu a provádějte základní funkce, jako například vytočení čísla, spuštění hudby nebo odesílání zpráv, pomocí jednoduchých hlasových příkazů. Můžete také nahrávat své myšlenky, zapisovat si poznámky nebo dokonce rychle získat překlad na cestách pomocí funkce překladu hlasu od společnosti Google. Telefon Galaxy S II vám také může číst přijaté zprávy.

Služba Social Hub 2.0
Organizujte a synchronizujte svoje online kontakty efektivněji pomocí funkce Social Hub. Sjednoťte své informace z e-mailu, zpráv SMS, služeb pro zasílání rychlých zpráv a sociálních sítí do jediného řešení, abyste mohli rychleji komunikovat s větším počtem lidí.

Aplikace Music Hub
Svou hudbu mějte vždy po ruce. Nový nativní hudební přehrávač od společnosti Samsung poskytuje intuitivní systém, který vám umožní vyhledávat, objevovat, přehrávat, kupovat a stahovat skladby na cestách. Tato aplikace vám také poskytne bohaté informace o nákupech s přístupem ke všem interpretům, textům skladeb a recenzím, jaké si jen umíte představit. Získejte doporučení nových skladeb a prohlubte své nadšení rozšířenými basy a 5,1 kanálovým zvukem.

Šifrování přímo v zařízení
Vsaďte na bezpečnost s řešením zabezpečení, které umožňuje ochranu dat v mobilním telefonu, aniž byste se museli vzdát rychlosti a funkčnosti. Telefon Samsung GALAXY S II je prvním inteligentním telefonem Android, který využívá výkonný šifrovací hardware. To umožňuje minimalizovat použití bezpečnostního softwaru a aplikovat technologii šifrování přímo na samotný hardware, díky čemuž se výrazně zvyšuje úroveň zabezpečení a telefon dosahuje špičkového výkonu. Integrované řešení Sybase Afaria Mobile Device Management a technologie Microsoft Exchange ActiveSync doplňují podporu šifrování o vlastní mechanismy, které umožňují zabezpečit důležité podnikové a osobní informace.

Správa mobilních zařízení
Zbavte se svých obav. Společnosti Sybase a Samsung spolupracují na odstranění problémů souvisejících se správou a zabezpečením, kterým podniky často čelí při nasazování zařízení se systémem Android. Toto partnerství přináší komplexní funkce, které mobilním zaměstnancům umožňují získat přístup k podnikovým prostředkům pomocí zařízení Samsung GALAXY S II. Tyto funkce nyní umožňují spolehlivě rozšířit zásady podnikového zabezpečení na platformu Samsung Android, díky čemuž je lze aplikovat na zařízení GALAXY S II v osobním i podnikovém vlastnictví.

Nové přizpůsobené uživatelské rozhraní
Obsah je ze všeho nejdůležitější. Zapomeňte na aplikace a získejte přímý přístup ke svému obsahu prostřednictvím nového přizpůsobitelného uživatelského rozhraní od společnosti Samsung. Toto rozhraní má rozložení ve stylu časopisu, které vybírá nejčastěji používaný obsah z galerie, hudby, videí, sociálních sítí, e-mailů, poznámek, her a počasí a ten potom zobrazuje na hlavní obrazovce. Tento živý obsahový ekosystém si můžete přizpůsobit podle vlastního vkusu a poskytuje vám jednoduchý přístup k vašemu obsahu. V reálném čase se v něm zobrazují nejnověji vybrané informace z aplikací Music Hub, Readers Hub a Game Hub. Nehledejte obsah, prožívejte ho!

Nahrávání a přehrávání v kvalitě Full HD
Staňte se hvězdou. Umožněte funkcím nahrávání videa v telefonu Samsung GALAXY S II, aby ve vás probudily celebritu. Díky nahrávání v kvalitě 1080p Full HD je každý okamžik potenciálním uměleckým dílem. Zachyťte akci ve vysokém rozlišení a rychlostí, kterou umožňuje dvoujádrový procesor, a okamžitě přehrávejte své záznamy HD na 4,3" displeji SUPER AMOLED Plus s neuvěřitelně čistým obrazem.

Aplikace Readers Hub
Nechejte polici s knihami doma. S telefonem Samsung GALAXY S II ji budete mít jako na dlani. Aplikace Readers Hub je skvělým místem, kde můžete listovat ve své knihovně klasických děl nebo si vybírat z více než dvou miliónů bestsellerů. Tato aplikace vám také umožní nastavit si doručování některých z 2.500 časopisů ve 20 jazycích a 1.600 novin ve 47 jazycích. Díky čistému a ostrému textu bude pro vás čtení skutečným požitkem. Text můžete zvětšovat, k dispozici máte zobrazení jen samotného textu nebo jednotlivých stránek, můžete využívat přístup ke zvuku a publikace můžete jediným dotykem sdílet prostřednictvím e-mailu. Věřte v knihy, ale dívejte se dále než jen na papír.

Aplikace Game Hub
Staňte se součástí akce. Aplikace Game Hub v telefonu Samsung GALAXY S II vám umožňuje stahovat mimořádně kvalitní hry a poskytuje vám 12 síťových a 13 prémiových her včetně her Let Golf 2 a Real Football 2011 od společnosti Gameloft. S touto aplikací můžete vyhledávat hry a informace o novinkách nebo si okamžitě zahrát některou ze svých oblíbených her. Vzhledem k tomu, že telefon je vybavený snímačem zrychlení, magnetickým snímačem a gyroskopem, s dynamickými pohyby rukou a ramen určitě vyniknete v davu. Stačí jemné naklonění a jste mrtví. Tomu se říká zábava!

Microsoft Exchange ActiveSync
Telefon Samsung GALAXY S II je vybavený nejkomplexnější mobilní implementací technologie Exchange ActiveSync, která je optimalizovaná tak, aby vám umožňovala získat zabezpečený přístup k podnikovým prostředkům na serveru Microsoft Exchange a synchronizovat vaše podnikové e-maily, kalendář, kontakty a úlohy. Budete tak mít vždy k dispozici ty nejnovější informace. Tato technologie poskytuje funkce správy libovolného inteligentního telefonu s nejvyšší úrovní zabezpečení a nejrozsáhlejší podporu zásad a omezení mezi klienty ActiveSync na platformě Android. Umožňuje komunikaci s telefony zaměstnanců v reálném čase, díky čemuž lze na dálku konfigurovat nastavení, sledovat dodržování zásad, zaručit bezpečnost synchronizovaných údajů nebo uzamknout spravované telefony.

VPN (virtuální privátní síť)
Do telefonu Samsung GALAXY S II jsme integrovali řešení AnyConnect od společnosti Cisco, které prostřednictvím stálého podnikového přístupu uživatelů na cestách poskytuje spolehlivé šifrované síťové připojení s jednoduchým nasazením. Toto řešení umožňuje připojení k důležitým podnikovým informacím, ať se jedná o přístup k pracovním e-mailům, relaci virtuální pracovní plochy nebo jiné aplikace platformy Android.

Cisco WebEx
Udržujte si neustále přehled a zůstaňte připojeni, abyste se mohli zúčastnit důležitých schůzek i na cestách. Díky podpoře řešení Cisco WebEx jsou od vás zabezpečené schůzky online vzdálené jen na jedno kliknutí. Uživatelé mohou zobrazovat sdílené pracovní plochy, prohlížeče, aplikace a dokumenty s poznámkami přidávanými v reálném čase a využívat propracovanou integraci s exkluzivní funkcí zařízení Samsung GALAXY S II, která umožňuje zahájit schůzku v prostředí WebEX pomocí obrazovky vytáčení a kontaktů.

Fotoaparát s rozlišením 8 Mpix a bleskem LED
Získejte ty nejlepší záběry. S fotoaparátem s rozlišením 8 Mpix a automatickým zaostřováním nezmeškáte žádný detail bez ohledu na to, zda snímáte statickou scenérii nebo akci. Vestavěný blesk LED vám umožní vytvářet krásné fotografie plné detailů i při slabých světelných podmínkách. Díky výrazně vylepšenému uživatelskému rozhraní systému Android Gingerbread můžete okamžitě přepínat mezi scénami. Když přepnete na přední fotoaparát s rozlišením 2 Mpix, pořizování autoportrétů bude hračkou. Představte si ten rozdíl.

Specifikace

Platforma

Pásmo GSM a EDGE, 850 / 900 / 1.800 / 1.900 MHz
Pásmo 3G, 850 / 900 / 1.900 / 2.100 MHz
Operační systém Android 2.3 (Gingerbread)
Internetový prohlížeč (prohlížeč Android)

Displej

Super AMOLED Plus
Rozlišení displeje 800 x 480
4,27"

Fotoaparát

Fotoaparát s rozlišením 8 Mpix
4x digitální zoom
LED
Automatické zaostřování podporováno
Automatické, denní světlo, zataženo, žárovka, zářivka
ISO Auto, 100, 200, 400, 800

Hudba a zvuk

64 polyfonních vyzvánění
MP3 vyzvánění podporována
Hudební knihovna podporována

Zprávy

Podporuje zprávy SMS
Zprávy MMS podporovány
Podporuje prediktivní vkládání textu
E-mail (Gmail, e-mail)
Zasílání rychlých zpráv (Google Talk)

Správa osobních informací (PIM)

Kalendář podporován
Plánovač podporován
Celkový seznam úkolů
Hodiny
Světový čas podporován
Budík podporován
Kalkulačka podporována
Stopky podporovány

Design

Dotykový

Baterie

Standardní kapacita až 1.650 mAh
Doba hovoru až 1.100 minut (2G) / až 520 minut (3G)
Výdrž standardní baterie až 710 hodin (2G) / až 610 hodin (3G)

Video

Snímková frekvence videa 30 sn./s
Přehrávač videa k dispozici
Video streaming k dispozici
Videotelefonování k dispozici

Zábava a hry

FM rádio podporováno
FM rádio s funkcí RDS podporováno

Připojení

USB v2.0
Podporuje USB Mass Storage
Internetový prohlížeč podporován
SyncML (DS) k dispozici
SyncML (DM) k dispozici
GPS podporováno
TV výstup k dispozici
Synchronizace s počítačem podporována

Funkce volání

Hlasitý odposlech k dispozici
Identifikace volajícího podporována

Velikost

Hmotnost telefonu 116 g
Rozměry telefonu 125,3 x 66,1 x 8,49 mm

Uživatelské rozhraní

Dotykový displej

Camera(2ed)

Rozlišení druhého fotoaparátu 2 Mpix

Kancelářské aplikace

Prohlížeč dokumentů podporován
Mobilní tisk k dispozici
Režim offline
Hlasové poznámky a hlasová schránka

Paměť

Uživatelská paměť 16 GB
Neomezeno (až do velikosti volné paměti)
Neomezeno (až do velikosti volné paměti)
Rozšiřitelná paměť (MicroSD až 32 GB)

Další informace

Funkce Mobile Tracker k dispozici
Dotykový displej k dispozici

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.116
Výška (cm): 12.53
Šířka (cm): 6.61
Hloubka (cm): 0.85
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře