Earl Hickey

9. březen 2011 | 19.43 |

Zajímavost

Earl má na každé fotce v seriálu zavřené oči.

Earlův život

Earl se narodil 25.  dubna 1970 (stejně jako jeho představitel Jason Lee) v Camden County. Jeho rodiče jsou Carl a Kay Hickey. Původně se měl jmenovat Carl po otci, ale tomu psaní nikdy moc nešlo a tak na rodném listě udělal omylem k C další smyčku a z Carla vznikl Earl. Earl má mladšího bratra Randyho. Randy s Earlem rychle vyrostli a stali se z nich mladí výtržníci, což trápilo nejen jejich rodiče, ale i ostatní děti (zvláště malý Kenny James byl terčem mnoha Earlových útoků).

Protože jejich chování se nelepšilo, byli oba posláni na výchovnou farmu pro problémové děti "Right Choice Ranch". Odsud byli po čase oba vyhozeni kvůli zapálené stodoly.

Pozdější život

Earl a Randy vyrůstali s kriminálními návyky a díky tomu si neudrželi žádné zaměstnání. Earl kradl vše, co nebylo přibité a navíc měl pár neobvyklých zločinů, kdy třeba ukradl auto jednonohé holce atd... Zpočátku za ně jejich otec Carl vždy platil kauci, když byli zatčeni. Po tom, kdy kvůli Earlovi propadla jeho volební kampaň, jim již nikdy nepomohl.

V roce 1999 potkal Earl v Krabí boudě ženu jménem Joy Darville. Byl tak opilý, že s ní jel do Las Vegas, kde si ji vzal. Při tom si ani nevšiml jejího těhotenství. Ona otce svého dítěte neznala, jen si pamatovala, že řídil Ford. Proto ho pojmenovali Dodge. Další dítě již mělo být Earla, ale po narození mělo tmavou pleť. Joy totiž Earla podváděla s Darnellem "Crabmanem" Turnerem. Přesto, že to nebyl jeho syn, pojmenoval ho Earl Jr.

Nalezení karmy

V roce 2005 se Earlův život změnil, když vyhrál 100 000$. Radost mu ale nevydržela dlouho, protože hned potom, co vyhrál, tak ho srazilo auto, výherní los mu uletěl a Earl skončil v nemocnici. Tam se s ním Joy rozvedla, protože si chtěla vzít Darnella. V televizi Earl sleduje Last Call show s Carsonem Dalym, kde se ho jeho host ptá, jak to dělá, že má takový báječný život. Ten povídá o své víře v Karmu – "Děláš dobré věci a dobré věci se stanou i tobě. Děláš špatné věci a ty se ti pak vrátí".

Earl si uvědomil, že celý život dělá špatné věci, a proto jeho život nestojí za nic. Po návratu z nemocnice se s Randym nastěhují do hotelu (u Joy už nemohl bydlet) a sepsal si seznam všech špatných věcí, které kdy udělal a jednu po druhé je chce odčinit. Jeho víra v Karmu je ještě umocněna tím, že po první napravené věci ze seznamu opět najde svůj výherní los na 100 000$.
 

earl-j-hickey-jason-lee

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře