Černá Hora vs. Česko-0:1-Postoupili jsme na EURO

15. listopad 2011 | 22.34 |
›

Je to tak Česká republika postoupila zaslouženě na Euro 2012.Zápas sice skončil 0:1 pro nás,ale byli tam také zajímavé šance.První půlka stejně jako druhá byla plná emocí a faulů,padlo několik žlutých karet,hlavně na straně Černé hory.Větší převahu však měli již od začátku černohorští a dostali se také do několika šancí,které naštěstí pro nás neproměnili.Velikou šanci měli například když útočník stál sám před bránou a naštěstí se střelou z otočky netrefil.Poté také kdy stál znovu útočící hráč před bránou a hlavou dva metry před branou přeloboval branku.Učinić se dokonce dostal k dvoum střelám asi z 1,5 metru,ale ty Golman Čech pohotově vychytal.Ale pak se vše obrátilo a v 81 minutě Petr Jiráček prokličkoval mezi čtyřmi černohorskými obránci a dal gol.Tím už bylo vše rozhodnuto,protože by museli černohorští dát 4 goly a to by se jim asi během 9 minut nepodařilo.Stadión domácích sice nebyl zrovna ten z nejlepších a byla také zima,ale i přesto si našlo mnoho čských fanoušků cestu na stadió,aby povzbudili naše hochy a to se jim asi také povedlo.Takže teď už budeme pouze čekat na léto až začne společně s námi EURO 2012.MJF♣

Dejan Damjanovič (vlevo) a Nikola Drinčič stíhají českého reprezentanta Jaroslava Plašila v odvetě baráže o postup na Euro 2012.