Richard Milhouse Nixon(ve sklenici)

1. březen 2011 | 20.14 |
Jméno: Richard Milhouse Nixon

Věk:1097
Rasa:Člověk
Rodná planeta:Země
Povolání:Prezident země
Nejlepší přítel:Morbo
Speciální schopnost:Získávat davy lidí na svoji stranu
Častá hláška:Zabíjte ho (kill him)
První epizoda:Vesmírný pilot 3000
První hláška:Tak a ted´ si na mým seznamu
Dabing:Billy West
Richard Nixon je najčastější vystupující skutečná postava v seriálu a jediná významná skutečná postava, která už v době nakročila byla po smrti (1994).

Richard Nixon ve skutečném světě se narodil v roce 1913 v Kalifornii. Studoval právo a po skončení studie se přidal k republikánské straně. Stal se prezidentem USA dva krát po sobě ale druhokrát ukončil prezidentování skoro, před známou aférou Watergate. Umřel v roce 1994. Toho ze skutečného života.

Richard Nixon je skutečně oblíbená postava seriálu, nenávistný, plný zlosti, se snahami ovládnout svět (Matt Groening si všeobecně vytváří rád srandu z republiky, či ve Futuramě a nebo v Simpsonových.). Nixon se objevil hned v první epizodě Futuramy - Vesmírný Pilot 3000 a už tam měl dost velký vlyv na policejních důstojníků. Odpočíval tam v múzeu hlav mezi prezidentama. Ve Futuramě ho ovládne velení přišlo od začátku zvláštně, nejprve ho ukazovali jako nejvyššího šéfa starostu New Yorku, potom v jedné epizodě přišlo o prezidenta McNaila - ale tam byl jako důvod to, že měl stejné jméno jako Ally McBellová - v seriálu Ally McNeilová. Čiže šlo jen o jednuepizódní postavu.
84b56a87de_51189149_o2

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře