Randy Hickey

14. březen 2011 | 09.29 |

Randyho život

Randy Hickey se narodil v roce 1976 jako druhé dítě v rodině Hickey. Randy je mladší bratr Earla. Už od dětství byli s Earlem výtržníci. Mají na triku spoustu krádeží a jiných trestných činů. Od té doby, co Earl věří v Karmu, Randy mu pomáhá s plněním jednotlivých položek v seznamu, protože si myslí, že až všechno ze seznamu udělají, tak zase budou krást. Randy je trochu " jednoduší " a často reaguje na věci až příliš naivně. Mnohdy používá složité vysvětlení jevů, které jsou ve skutečnosti jednoduché a běžné. Na druhou stranu však jsou některé jeho myšlenky vážné a již mnohokrát pomohly Earlovi splnit nějakou věc ze seznamu. Velice nerad však Randy pomáhá Earlovi, když bude muset něco obětovat. Typicky když bude muset držet hladovku atd... Nakonec ale vždy vše dobře dopadne.

Po vypití 4 piv se s Randyho stává nejlepší lhář, což už nejednou použil při plnění úkolu pro Earla. Pokud jich vypije více, jeho chování se stane nepředvídatelné a nikdy to nemůže dopadnout dobře. Pokud má hlad, tak se hodně naštve.

Zájmy

Randy má rád film Smokey a Bandit, pouť v Camden County a old school hudbu. Kdykoliv uslyší písničku " It Takes Two " od Roba Base a DJ E-Z Rocka (na jukeboxu v Krabí boudě je to B7), tak radostí skočí na parket, někoho si vybere a hned začne tančit. V depresích poslouchá písničku " Time After Time " od Cyndi Lauper. Už od mládí se bojí ptactva všeho druhu, má alergii na kočky a je pověrčivý. Když se zamiluje do nějaké dívky, tak vždy předstírá, že je někdo jiný. Jednou se vydává za Žida, jindy za milovníka koček. Zatím nikdy nevydržel se žádnou dívkou více jak 2 týdny. V hotelu, kde s Earlem bydlí, se zamiloval do Cataliny, která tam dělá pokojskou. Dělá vše možné, jen aby s ní mohl být. Ve druhé řadě je Catalina deportována ze země, a tak Randy jede za ní, cestou překoná strach z ptáků a další překážky a vezme si ji. Tak dostane Catalina zelenou kartu a může se vrátit do Ameriky.

randy-hickey-ethan-suplee

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře