Leroy Gibbs

25. březen 2011 | 18.28 |
› 

Bývalý námořní seržant Gibbs je zkušený vyšetřovatel s vrozenými vlohami pro vůdčí práci. Vyznačuje se nestandardním přístupem k řešení problémů a častou ochotou obcházet příkazy a omezení s cílem dosáhnout svého cíle a dotáhnout vyšetřování za každou cenu do zdárného konce. Od svých podřízených vyžaduje 110% nasazení. Má velmi dobrou a neomylnou intuici. Má mnoho vlastních pravidel, které musí samozřejmě i ostatní vyšetřovatelé z jeho týmu dodržovat a hlavně nemá rád moderní technologie a počítače.

Předtím, než Gibbs vstoupil do NCIS působil jako ostřelovač při americké invazi do Panamy a jako dělostřelecký seržant ve válce v Zálivu. Později u vojenské policie. Získal mnoho ocenění za svou práci. Mimo jiné - Purpurové srdce za statečnost ve válce v Zálivu a Stříbrnou hvězdu.

Byl 3x ženatý. První manželství skončilo tragicky, když jeho žena i dcerka zahynuly. Druhé a třetí manželství sice neskončily tragicky, ale vzhledem k tomu, že Gibbsovy obě manželky zahýbaly, byly rozchody velmi dramatické. Jeho druhou ženu si později vzal za manželku jeho kolega z FBI - agent T.C. Fornell. Ve sklepě svého domu staví lodě. Stačil už postavit čtyři. První tři za každou manželku a tu poslední pro sebe.

 

ncis1

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře