Vtipy o Blondýnách 2

18. březen 2011 | 09.26 |

Dvě blondýnky: "Tak jsem byla na těhotenském testu." "A byly otázky těžké?"

Policajt zastaví blondýnu na ulici a řika: "Slečno, Váš pes nemá košik." "Ale my nejdeme nakupovat."

♣Víš proč sedmnáct blondýnek stojí před diskotékou ? Protože vstup je od osmnácti

Přijde blondýnka do rakouského supermarketu a říká: "Chtěla bych dvě tužkové baterky." Prodavačka nechápavě odpovídá: "Wie bitte?" No a blondýnka na to: "Nabité,ty krávo!!!"

Tým blondýnek a brunetek hrají proti sobě fotbal. Brunetka dá gól a křičí: "Jedna nula!" Za chvíli dá gól blondýnka a zakřičí: "Dvě nuly!"

Pán v baru povídá blondýnce: "Chtěl bych vám zavolat." "Fajn, moje číslo je v telefonním seznamu." "Ale nevím, jak se jmenujete." "Jméno je tam taky."

Přijde blondýna k lékaři s probodeným kolenem. No a lékař se jí hned ptá, jak k tomu přišla. "No víte, pane doktore, chtěla jsem spáchat sebevraždu a někde jsem četla, že srdce je 2 cm pod prsní bradavkou."

♣Blondýnka stojí před zrcadlem a ptá se ho: "Zrcadlo, zrcadlo, pověz mi, kdo je na světě nejkrásnější.” Zrcadlo: "Uhni, nevidím!”

♣Příjde blondýnka do letadla, najde si vhodné místo u okénka a čeká na start, když vtom se přižene nějaký chlap a naštvaně říka blondýnce: Paní, tohle je moje místo! Nene, to je mé. odporuje blondýna. Mé! Mé! Mé! Dohadují se. Po chvíli už je pán úplně vytočený a zakřičí na ni: Tak si to letodlo nastartuj sama ty krávo!!!!

♣Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

Jak zařídíte, aby se blondýnka smála v sobotu? Řekněte jí vtip ve středu!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře