CZ-SWE-2:5-První porážka ČR na MS

13. květen 2011 | 19.13 |
›

Bohužel,už je to tak ČR prohrálo 5:2,takže do finále nepostupujeme,ale alespoň máme ještě šanci získat bronz(tak doufejme alespoň v ten).A teď k zápasu.V první třetině nepadl žádný gol,ale šance byly.V druhé třetině dal Eliáš hned na začátku gol,ale poté po faulu Červenky to Švédové dorovnaly.A ve třetí třetině to s námi šlo jen z kopce.Švédové dali 3 goly a pak už nám ani gol na 4:2 nepomohl.A nakonec dali ještě Švédové do prázdné brány.

Takže tohle byla první porážka za tohle MS(a bohužel se zázrak z minulého roku neopakoval),jinak všechny ostatní zápasy jsme vyhráli.Byli jsme typováni na vítěze,ale bohužel.Doufám alespoň v to 3. místo.Jinak na tomhle MS byli podle mě hrozní rozhodčí a to samé i v dnešním zápase.