Strašidelná epizoda-2.

17. květen 2011 | 14.53 |

Speciální čarodějnický díl II

Speciální čarodějnický dílSpeciální čarodějnický dílSpeciální čarodějnický díl

Na začátku je tu zase varování Marge, tentokrát říká, že tato čarodějnická epizoda je ještě děsivější než ta předchozí. Tři díly jsou prezentovány jako noční můry Lízy, Barta a Homera.

Opičí pracka Při návštěvě Maroka Homer koupil jako suvenýr opičí pracku, která plní přání. Ale nic není jen tak, takže na druhou stranu přinese na Zemi strašnou hrozbu. Přiletí mimozemšťané Kang a Kodos a zotročí lidstvo, které není ozbrojeno (Protože Líza chtěla zajistit světový mír a zrušily se zbraně.). Situaci zachrání Ned Flanders, kterému dá Homer opičí pracku a následně přijde osvobození od ufonů.

Bartovo území – Bart začne ovládat umění čtení myšlenek, takže o každém ví, co si právě myslí a může je řádně potrestat. Takže všichni musí skákat, jak Bart píská... Krusty nepřetržitě vysílá svou show a i jiní se musí neustále usmívat a pomáhat Bartovi. Homerovi se to nelíbí, a tak ho proměnil v dětskou hračku.

Kdybych tak jenom měl mozek – Protože Homer nedělá v práci co má, dostane vyhazov a najde si práci hrobníka. V té době pan Burns připravuje velkého robota, který však ještě potřebuje lidský mozek, aby pracoval. Najde Homera spícího v hrobě, kterého pak na experiment použije. Robot je však stejně líný jako Homer, a tak chce Burns robota zničit, ale spadne na něj. Homer se pak ráno probouzí a na rameni má hlavu bývalého šéfa.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře