Strašidelná epizoda-9.

11. červen 2011 | 16.06 |

Speciální čarodějnický díl IX

tupetupe02tupe03

Začátek je zpracován jako úvodní znělka Simpsonů, jen je upravená čarodějnickému dílu... Bart píše na tabuli krví, Marge přimáčkne Homera ke zdi autem...

Pekelné tupé – Haďák jde na elektrické křeslo a jeho tělo je rozprodáno. Homer vždycky toužil mít vlasy, a tak si koupí ty bývalé Haďákovy. Jenže mu Haďákovy vlasy ,,vlezly na mozek'' a on chce zabít všechny svědky činu, za který byl popraven... Problém je, že je mezi nimi i Bart.

Strašliví animáci – Je halloween a Marge zakáže dětem se dívat na Itchyho a Scratchyho, a pro jistotu jim sebre baterky. Děti ale udělají cokoli, aby ho viděli, a tak místobaterek dají do ovladače plutonium. Ocitnou se v Itchym a Scratchym a tak začíná zběsilý útěk před těmito postavičkami.

Hvězdná sralbota – S Maggie se začnou dít divné věci – rostou jí ostré zuby a několik zelených chapadel. Marge se tak rodině přizná, že Maggie není Homerova, ale že jejím pravým otcem je mimozemšťan Kang, který si ji přizval na vesmírnou loď... Ale dopadne to dobře a Maggie zůstane u Simpsonů.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře